Koordynator Budowy (Poznań)

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Budownictwo - generalny wykonawca

Koordynato Budowy / Projektu, Kierownik Robót / Budowy, Inżynier Projektu

Informacje o kliencie

Ogólnopolski deweloper mieszkaniowy, posiadającą oddzielną spółkę generalnego wykonawstwa.

Opis stanowiska

  • Współpraca z Kierownikiem Kontraktu i innymi członkami zespołu w poszczególnych fazach realizacji projektu
  • Przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją techniczną, archiwizacja dokumentacji
  • Koordynowanie i nadzór nad dostawami materiałów i urządzeń
  • Przedmiarowanie robót
  • Ofertowanie - przygotowywanie i rozsyłanie zapytanie
  • Wycena robót

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budownictwa,
  • Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość prawa budowlanego,
  • Mile widziane posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • Umiejętność współpracy, kreatywność, samodzielność, dyspozycyjność.

Oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się spółce o ustabilizowanej pozycji rynkowej,
  • Współpraca w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Rozwój zawodowy pracowników przy nowo powstających inwestycjach,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page