Opis stanowiska pracy

  • kompleksowa obsługa administracyjna biura,
  • zarządzanie korespondencją firmową,
  • obsługa spotkań,
  • organizacja podróży służbowych,
  • samodzielne realizowanie bieżących zadań zleconych.

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym warunkiem koniecznym,
  • wysoka kultura osobista,
  • znajomość programów MS Office,
  • samodzielność i doskonała organizacja pracy.

Oferujemy

  • praca w prężnie działającej firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Aplikując na ogłoszenie, wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez administratora danych osobowych HR SYSTEM z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Spalskiej 111E, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Odbiorcami danych osobowych są podmioty powiązane lub współpracujące z administratorem danych. Ponadto wypełniając formularz aplikacyjny oświadczasz, że podane przez Ciebie dane osobowe są kompletne, zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw, w tym praw osób trzecich.

Prezentacja firmy

Firma HR SYSTEM powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Obsługa klienta