Billennium Sp. z o.o.

Kierownik Biura

Miejsce pracy: Lublin

Zadania

  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania biura
  • Tworzenie i wdrażanie polityk związanych z działaniem biura
  • Podnoszenie standardów obsługi administracyjnej
  • Zarządzanie biurem o wielkości 3 250m²
  • Koordynacja i nadzór zaopatrzenia, dystrybucji oraz rozliczenia materiałów administracyjnych i usług
  • Zapewnienie ciągłości funkcjonowania biura
  • Zarządzanie obiegiem dokumentów oraz procesem archiwizacji
  • Odpowiedzialność za współpracę z dostawcami usług
  • Wsparcie Członków Zarządu w realizacji bieżących zadań
  • Kierowanie pracą podległego zespołu poprzez: planowanie, organizowanie, koordynację i kontrolę pracy, wspieranie rozwoju i motywowanie pracowników
  • Dbanie o wysoki poziom współpracy z innymi komórkami organizacyjnymi firmy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 3 - letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze administracji
  • Umiejętność planowania oraz organizacji
  • Wysokie kompetencje interpersonalne
  • Otwartość na klienta wewnętrznego oraz umiejętność współpracy
  • Inicjatywa i przedsiębiorczość
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

Oferujemy

  • Szkolenia wstępne
  • Pełnoetatowe zatrudnienie
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie oraz kartę multisport
  • Zajęcia z języka angielskiego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.