Opis stanowiska pracy

Instytut Zarządzania i Certyfikacji – firma zajmująca się organizacją audytów systemów zarządzania zgodnie z normami ISO - poszukuje pracownika na stanowisko:

Koordynator Biura

Obowiązki:

- Tworzenie ofert handlowych,

- Utrzymywanie kontaktów z Klientami firmy,

- Organizowanie auditów systemów zarządzania,

- Utrzymywanie kontaktów z współpracującymi Jednostkami Certyfikującymi,

- Nadzór nad pracą biura.

Co oferujemy:

- Umowę o pracę na zastępstwo (minimum rok),

- Możliwość rozwoju osobistego,

- Szkolenia pracownicze,

- Możliwość stałego zatrudnienia,

- Pracę w miłej atmosferze.

Wymagania

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe (licencjat lub inżynier, kierunek - Zarządzanie Jakością lub pokrewne),

- Znajomość tematyki ISO i Systemów Zarządzania,

- Umiejętność obsługi MS Word i MS Excel,

- Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,

- Czynne Prawo Jazdy kat. B – mile widziane,

- Komunikatywność i zdolności interpersonalne i zaangażowanie.

Prezentacja firmy

Instytut Zarządzania i Certyfikacji firma zajmująca się organizacją audy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta