Koordynator Badań Klinicznych Wrocław

WroMedica s.c.

51-685 WROCŁAW, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na stanowisku Koordynatora Badań Klinicznych będzie odpowiedzialna za nadzorowanie przebiegu badania zgodnie z protokołem i Dobrą Praktyką Kliniczną (GCP) w tym:
- potwierdzanie wizyt Pacjentów,
- przygotowywanie dokumentów potrzebnych do przeprowadzenia wizyty Pacjenta w Ośrodku,
- asystowanie podczas wizyt,
- obsługę poznanych systemów komputerowych, m. in. IWRS, eCRF, ePRO,
- wprowadzanie danych do systemów elektronicznej karty Pacjenta,
- kontrolę ilości kitów laboratoryjnych,
- monitorowanie warunków przechowywania leków,
- odbieranie przesyłek lekowych i prowadzenie inwentarza,
- kontrolę obiegu korespondencji.

Oferujemy:
- możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w badaniach klinicznych,
- przyjazną atmosferę,
- pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- stałe godziny pracy (8:00-16:00),
- zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin - umowa o pracę po okresie próbnym.

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe (m. in. biologia, biotechnologia, chemia leków, farmacja),
- zaawansowana znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku,
- sumienność, zaangażowanie,
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
- samodzielność.

Prezentacja firmy

Centrum Zdrowia WroMedica powstało w 2012 roku, założone przez le... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Medycyna / Służba zdrowia