Koordynator Badań Klinicznych - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla Naszego Klienta, dynamicznie rozwijającego się Ośrodka Badań Klinicznych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Koordynator Badań KlinicznychMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • koordynowanie projektów badawczych realizowanych przez Ośrodek
  • realizowanie wytycznych protokołu badania
  • nadzór nad dokumentacją medyczną
  • komunikacja z pacjentami
  • koordynowanie kalendarza wizyt
  • uczestnictwo w wizytach otwierających i zamykających Ośrodek
  • raportowanie danych

Wymagania:

  • min. 1,5 roku doświadczenia na stanowisku Koordynatora
  • znajomość jęz. angielskiego na poziomie B2
  • samodzielność
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • udział w projektach międzynarodowych
  • wsparcie przy realizowanych projektach
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.