Koordynator aptek

Hays Poland

Katowice, śląskie

Hays Poland

Katowice
Katowice
NR REF.: 1119593

Dla naszego Klienta, właściciela 7 aptek na terenie Śląska poszukujemy osoby na stanowisko Koordynator Aptek.
Zakres obowiązków:
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem aptek.
  • Nadzór i wykonywanie odpowiedniej polityki zakupowej, sprzedażowej i marketingowej aptek.
  • Składanie zamówień pakietowych oraz kontakty z przedstawicielami firm farmaceutycznych.
  • Koordynowanie realizacji przez apteki wyznaczonych planów sprzedaży.
  • Opracowywanie, wdrażanie i koordynowanie nowych strategii zarządzania podległymi placówkami.
  • Kontrola kosztów działalności aptek.
  • Bieżące monitorowanie sytuacji na rynku.
Oczekiwania wobec kandydatów:
  • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Prawo jazdy (kategoria B).
Nasz klient oferuje:
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premia
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland