Koordynator Akcji Karmimy Psiaki

Fundacja Sarigato

Kraków, 31-226, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Fundacja Sarigato od 2011 roku prowadzi akcję Karmimy Psiaki, która pomaga Psiakom i Kociakom w schroniskach. Do tej pory przekazaliśmy ponad 50 ton karmy oraz znaleźliśmy dom dla 793 zwierzaków.

Do swojego zespołu szukamy przebojowej osoby, która zajmie się dostarczaniem jeszcze większej pomocy Bezdomniakom w Polsce. Jeśli lubisz przebywać w schronisku, pracować ze zwierzakami i wiesz jak zmotywowac innnych do pomocy Bezdomniakom, to koniecznie zgłoś się do nas.

Do czego Cię potrzebujemy?
→ do nawiązywania współpracy ze schroniskami, stowarzyszeniami i mniejszymi fundacjami pomagającymi bezdomnym Psiakom i Kociakom oraz dbania o relację z nimi
→ do skutecznego wychwytywania i analizowania potrzeb schronisk i w konsekwencji do spełniania tych potrzeb (zakup karmy, promowanie zwierzaków do adopcji, pozyskiwanie wolontariuszy itp.)
→ do wdrażania we współpracy z programistami i grafikami narzędzi online służących do pomocy schroniskom
→ do budowania sieci lokalnych wolontariuszy i koordynowania ich działań na rzecz schronisk
→ do współorganizowania eventów lokalnych
→ do współrealizowania strategii rozwoju Karmimy Psiaki

Co oferujemy?
→ możliwość realizacji własnych pomysłów - jesteśmy otwarci, chętni do działania i cenimy każdą nową inicjatywę
→ możliwość rozwoju i szkoleń - Twój rozwój, to rozwój fundacji, więc wyobraź sobie, jak bardzo nam na tym zależy. ;) Czego na przykład się nauczysz? Tworzenia i realizacji akcji społecznych online i offline, współpracy z klientami, negocjowania warunków, współpracy z produkcją (grafikami, programistami), skutecznych działań z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu
→ różne formy integracji z całą firmą - ekipa ciekawych, pozytywnie zakręconych ludzi staje się Twoimi znajomymi
→ od czasu do czasu towarzystwo najwspanialszego pracownika, lekarstwo na wszelkie smutki i wsparcie w gorszych momentach w jednym - pies Eliot odwiedza nasze biuro
→ jeśli masz Psiaka, to zapraszamy do biura z nim
→ mamy sponsora na prywatną opiekę medyczną, lekcje angielskiego, kartę multisport i owoce w biurze

Wymagania

Umiejętności, które będą dla nas nieocenione:
→ masz wiedzę i doświadczenie w działaniu schronisk, wiesz z jakimi borykają się problemami,
→ masz podstawową wiedzę branżową z zakresu opieki nad Psiakami i Kociakami
→ śledzisz zmiany w regulacjach prawnych związanych z opieką nad zwierzętami w Polsce
→ zarządzanie innymi - potrafisz delegować zadania, odpowiednio kontrolować i sprawdzać ich realizację tak, że inni czują, że mają wsparcie i pomoc, ale nie, że ktoś nad nimi stoi z batem. Dobrze delegujesz zadania
→ zarządzanie projektem - ogarniasz i planujesz wszystkie działania, które są potrzebne do zrealizowania konkretnego celu
→ elastyczne działanie - szybko reagujesz, umiesz dostosować się do bieżącej sytuacji, masz kreatywne podejście
→ logistyczne - umiesz dopasować wiele elementów danego procesu i usprawniać go
→ prawo jazdy kategorii B i gotowość do podróży po kraju, także pociągiem - będziesz dbał o schroniska i projekty w różnych miastach Polski, więc na pewno będzie potrzeba spotkania na miejscu
→ język angielski w stopniu komunikatywnym - współpracujemy z bardzo fajnymi, międzynarodowymi firmami, a w nich pracują ludzie z całego świata, których też chcemy zapraszać do naszej społeczności
→ Ms Office - korzystasz z Worda, Excela, umiesz robić skuteczne prezentacje i przejrzyste tabelki

Prezentacja firmy

Innowacyjność, profesjonalizm, nowoczesne narzędzia, które pozwalają "po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Organizacje pozarządowe / Wolontariat, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Weterynaria