Konwojent / Pomocnik kierowcy (m/k)

Trenkwalder

Kraków, Modlniczka, małopolskie

Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków, Modlniczka
Przed przesłaniem CV proszę o sprawdzenie dojazdu do Modlniczki - tutaj odbywa się załadunek samochodów przed wyruszeniem w trasę.

Zadania:
  • załadunek i rozładunek towarów (branża spożywcza),
  • wyjazdy do klientów z kierowcami.

Wymagania:
  • badania sanepid - warunek konieczny,
  • sprawność fizyczna,
  • zaangażowanie,
  • dyspozycyjność,
  • gotowość do pracy również w soboty.

Oferujemy:
  • umowę-zlecenie,
  • atrakcyjną stawkę godzinową,
  • pracę w wymiarze 7 - 10 godzin dziennie,
  • start pracy o godzinie 6:00,
  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.