KONTROLER

Warszawa, mazowieckie

PWPW S.A.

Opis stanowiska pracy

Zakres głównych zadań realizowanych na stanowisku:

  • organizacja dostaw materiałów pomiędzy komórkami uczestniczącymi w procesie produkcyjnym,
  • prowadzenie bieżącej i szczegółowej ewidencji otrzymanych i wydanych materiałów,
  • prowadzenie kontroli ilościowej i asortymentowej materiałów,
  • obsługa systemu informatycznego w zakresie zarządzania obrotem magazynowym materiałami,
  • dbałość o materiały przyjęte na stan magazynowy.

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie średnie,
  • praktyczna znajomość prowadzenia gospodarki magazynowej i obsługi obrotu magazynowego,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),
  • dobra znajomość systemu informatycznego SAP (moduł magazynowy),
  • wysoka dyspozycyjność,
  • doskonała organizacja pracy, odpowiedzialność, rzetelność, umiejętność współpracy, samodzielność, terminowość oraz dokładność działania.

W formularzu zgłoszeniowym prosimy zaznaczyć zainteresowanie stanowiskiem Kontroler.

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. to firma szczycąca się ponad 90-letnią... tradycją na rynku producentów papierów wartościowych.

Nasza misja brzmi:

"Nasze produkty i usługi zapewniają wiarygodność procesów transakcji i identyfikacji"

Naszym odbiorcom oferujemy nowoczesne, dobrze zabezpieczone produkty i usługi o wysokiej jakości. Należą do nich m.in.: banknoty, papiery wartościowe, dokumenty, znaki akcyzy i znaczki pocztowe, jak również karty plastikowe oraz usługi elektroniczne.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Kontrola jakości , Praca Logistyka , Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca na magazynie