Kontroler Zleceń Serwisowych Banking & Retail

Diebold Nixdorf Sp. z.o.o.

Warszawa, mazowieckie

Diebold Nixdorf jest jednym ze światowych liderów w dostarczaniu usług i technologii płatności dla banków i firm handlowych. Firma Diebold Nixdorf zatrudnia około 25 000 pracowników i jest obecna w ponad 130 krajach. W sumie na bazę zainstalowanych urządzeń Diebold Nixdorf składają się ponad dwa miliony bankomatów i systemów kasowych, obsługujących ponad 25 języków.

W Polsce Diebold Nixdorf prowadzi swoją działalność od 1990 roku. Główne biuro znajduje się w Warszawie, oddziały regionalne zlokalizowane są w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i Szczecinie.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • kontrola terminowości wykonywania zleceń serwisowych,
  • zamykanie zleceń w systemach oraz ewidencja i rozliczanie zużytych części,
  • zamawianie części na telefoniczną prośbę serwisantów,
  • przygotowywanie i wysyłanie raportów dla klientów,
  • korespondencja z klientami.

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • dobra znajomość programów MS Excel i MS Outlook,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • dyspozycyjność.

Mile widziane:

  • biegła znajomość j. polskiego,
  • znajomość aplikacji EBS.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • udział w ciekawych, międzynarodowych projektach;
  • szkolenie od pierwszego dnia pracy;
  • świeże owoce w każdy piątek;
  • 26 dni urlopu niezależnie od stażu pracy;
  • prywatną opiekę medyczną z pakietem rodzinnym;
  • ubezpieczenie na życie i wypadkowe w ramach polisy grupowej;
  • kartę Multisport;
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami;
  • środowisko pracy sprzyjające samorozwojowi i awansom w ramach naszej organizacji.

Praca odbywa się w dwóch zmianach od poniedziałku do soboty w godzinach: 8:00-20:00.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.