Kontroler Zadań Inwestycyjnych

ITPD

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

ITPD poszukuje kandydatów do współpracy w ramach realizacji projektu Controllingu/ Inspekcji Nadzoru Inwestorskiego w Branży Teletechnicznej, realizowanego w Lublinie, na stanowisko (Liczba Stanowisk: 2):

Zakres odpowiedzialności:

  • Nadzór na skuteczną realizacją projektu poprzez zarządzanie współpracą między wykonawcą a inwestorem
  • Zbieranie i egzekucja danych niezbędnych do przygotowania raportów postępów w projekcie
  • Analiza i synteza danych raportowych w celu niezbędnej ich kontroli
  • Organizacja i koordynacja cyklicznych spotkań celem identyfikacji kluczowych informacji o krytycznych fazach projektu
  • Konfrontacja osób/ działów odpowiedzialnych za krytyczne fazy projektu i egzekwowanie terminowości etapów jego rozwiązania
  • Ścisła współpraca z Managerem Projektu i Prezesem Zarządu
  • Cykliczne uzupełnianie bazy danych o projekcie, pozyskanymi wcześniej informacjami
  • Komunikacja z wykonawcami zlecenia celem uzyskania informacji będących obrazem faktycznego stanu projektu
  • Cykliczna konfrontacja faktycznego obrazu zaawansowania projektu z terminami deklarowanymi przez wykonawcę celem wskazania wszelkich rozbieżności i ryzyk projektu (obszarów ryzyka)

Oczekiwania:

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku kierowniczym (preferowane w branży budowlanej)
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem (minimum 10-osobowym)
  • Umiejętność obsługi Excela ze szczególnym naciskiem na skuteczną identyfikację i analizę danych programu
  • Dyspozycyjność do podjęcia nowej pracy w przeciągu 1 miesiąca od zakończenia procesu rekrutacji
  • Zdolność skutecznego prowadzenia komunikacji mailowej z beneficjentami projektu
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w procesie projektowym w branży technicznej
  • Mile widziane umiejętności w zakresie przygotowania i prezentacji raportów realizacji projektu
  • Sumienność i konsekwencja
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Zdolności interpersonalne
  • Zdolności skutecznej komunikacji (zorientowane na uzyskanie konkretnych informacji)
  • Zdolność do pracy w warunkach wysokiej presji zadaniowej i czasowej
  • Elastyczność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w postaci umowy o pracę lub współpracy w zakresie działalności gospodarczej (w zależności od preferencji Kandydata),
  • pracę w stabilnej organizacji wyspecjalizowanej przy realizacji dużych projektów o szerokim zasięgu,
  • narzędzia niezbędne do skutecznej realizacji zadań (telefon, laptop)
  • pakiet medyczny
  • stałe wynagrodzenie i przejrzysty system motywacyjny zorientowany na skuteczność realizacji ww zadań
  • możliwość udziału w indywidualnych szkoleniach dedykowanych podniesieniu konkretnych umiejętności

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV.

Prezentacja firmy

ITPD sp. z o.o. oferuje usługi na najwyższym poziomie w wykonywaniu komp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Analityka, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kontrola jakości, Praca Inżynieria