Kontroler przyjęcia i wydawania towaru - starszy magazynier

Szafiria Group Sp. z o.o.

00-453 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Jawczyce ul. Piastowska 67
Godziny pracy: od poniedziałku do piątku od 5:00 rano (8-10 godzin)

Stawka: 18 złotych netto na godzinę . Wypłata raz na miesiąc na konto bankowe.

Zakres obowiązków:

Obsługa systemowa operacji związanych z przyjmowaniem i wydawaniem towarów, dostawami;

Wystawianie w systemie księgowym dokumentów magazynowych związanych z przyjęciem i wydaniem towaru;

Wprowadzanie dokumentów do systemu magazynowego Optima (praca w systemie finansowo – księgowym w j. polskim)

Kompletowanie dokumentów oraz raportów fiskalnych;

Weryfikacja oraz korekty niezgodności;

Obsługa kasy fiskalnej i uzgadnianie raportów z kasy z zestawieniem sprzedaży;

Wymagania

Wymagania: znajomość języka polskiego, biegła znajomość programów komputerowych.

Oferujemy: Oficjalne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę, wypłaty na czas, kompensacja za dojazd - 200 złotych do wypłaty comiesięczne.

Prezentacja firmy

SZAFIRIA sp. z o.o. to agencja pracy i bezpośredni pracodawca dla... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
20,85PLN - 21PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
200 zl za dojazd do miejsca pracy + premia
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie