Kontroler produkcji z językiem niemieckim – budowa urządzeń do recyklingu

Eggersmann Gruppe GmbH & Co. KG

Sępólno Krajeńskie, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem firmy, Grupa Eggersmann poszukuje Kandydata na stanowisko:

Zadania

Kontroler produkcji zapewnia produkcję zgodną z planem, aby zaopatrzyć dział inżynierii zakładu w Niemczech we wszystkie niezbędne części i komponenty:

  • planuje i kontroluje procesy produkcyjne i zapewnia, że półprodukty są produkowane we właściwym czasie w poszczególnych obszarach produkcyjnych
  • przygotowuje i monitoruje planowanie zdolności produkcyjnych i zasobów dla obszarów produkcyjnych
  • ściśle współpracuje z działem przygotowania pracy, aby zapewnić procesy produkcyjne
  • planuje zewnętrzne zaopatrzenie lub wewnętrzną produkcję komponentów (make or buy) w koordynacji z kierownictwem
  • ponadto jest on pierwszą osobą kontaktową w zakładzie produkcyjnym w Bad Oeynhausen, Niemcy
  • ze względu na wagę tej roli, podlega bezpośrednio Dyrektorowi Zarządzającemu

KWALIFIKACJE I DOŚWIADCZENIE

  • wykształcenie techniczne
  • co najmniej dobra znajomość języka niemieckiego umożliwiająca komunikację z centralą firmy
  • mile widziane doświadczenia zawodowe w zakresie budowy maszyn i planowania produkcji
  • Preferowane osoby z branży motoryzacyjnej lub dostawców motoryzacyjnych
  • posiadające doświadczenie w zakładzie produkcyjnym, z produkcją seryjną na linii montażowej
  • solidne doświadczenie w pracy z systemami ERP, najlepiej Orderbase
  • chętnie przejmuje odpowiedzialność, jest asertywny, potrafi pracować zarówno samodzielnie jak i w zespole

Oferujemy:

  • Umowa na czas nieokreślony
  • Ciekawe, zróżnicowane środowisko pracy z dużym zakresem samodzielności, inicjatywy i rozwoju zawodowego
  • Doskonałe możliwości rozwoju w ramach grupy Eggersmann
  • Płaska hierarchia, szybkie procesy decyzyjne
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń
  • Indywidualny onboarding
  • Wsparcie przy relokacji do regionu

Osoby zainteresowane prosimy  przesłanie CV w języku niemieckim.

Nr referencyjny : EBE/SV/ FS/032023

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca na produkcji