Kontroler Produkcji i Łańcucha Dostaw

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla jednego z naszych Klientów szukamy doświadczonego Kontroler Produkcji i Łańcucha Dostaw / Supply Chain Controllera, który będzie odpowiedzialny za spięcie raportowania dla zakładów produkcyjnych, łańcucha dostaw i logistyki oraz będzie współpracował z 3 osobowym zespole kontrolingu fabrycznego.

Informacje o kliencie

Firma jest wiodącą firmą z branży FMCG, która posiada kilka zakładów produkcyjnych w Polsce oraz łącznie 5 spółek. Firma mieści się w okolicy ul. Poleczki oraz oferuje bardzo silną możliwość rozwoju kompetencji oraz daje jasną ścieżkę awansu oraz stanowisko managerskie, oczekując potencjału liderskiego.

Firma oferuje możliwość współpracy opartej na umowie o pracę lub w formule B2B.

Opis stanowiska

* Budowa rachunku kosztów oraz analiza poszczególnych procesów produkcyjnych,
* Analiza wydajności procesów logistycznych oraz zakupowych,
* Analiza i optymalizacja kosztów w obrębie warehousingu, transportu produktów (nowy obszar do rozbudowy / analizy)
* Sporządzanie raportów finansowych dotyczących odchyleń na produkcji, logistyce
* Nadzorowanie kosztów standardowych, ustalanie strat, rezerw, współpraca z biznesem oraz pomoc w optymalizacji działań
* Analiza i kontrola stanów magazynów, zapewnienie ciągłości operacyjnej zakładu
* Wsparcie Zarządu w kreowaniu możliwości rozwoju biznesu

Profil kandydata

* Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
* Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki Finanse i Rachunkowość, Ekonomia,
* Wiedza z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej,
* Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
* Mile widziana znajomość systemu SAP,
* Znajomość pakietu MS Office, a w szczególności MS Excel,
* Sumienność, zaangażowanie,

Oferujemy

Firma oferuje możliwość rozwoju zawodowego w kierunku stanowiska managerskiego.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page