Kontroler procesu mieszania - stabilne zatrudnienie

FallWork Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231. Poszukujemy pracowników dla swojego Klienta na stanowisko:

Lokalizacja: Poznań Starołęka

Oferujemy:
- umowę o pracę tymczasową,
- pracę w systemie 4 brygadowym III zmianowym,
- dodatek zmianowy,
- pracę na świeżym powietrzu jak również w pomieszczeniu;

Obowiązki:
⦁ kontrola procesu mieszania poprzez program sterujący,
⦁ pobieranie próbek z autocystern dostarczających komponenty,
⦁ czynności porządkowe,
⦁ ręczne dozowanie komponentów do mieszalników podczas prób technologicznych,
⦁ odważanie komponentów z użyciem wag automatycznych i zwykłych.

Wymagania:
- dyspozycyjność do pracy zmianowej,
- sprawność fizyczna,
- dynamika ruchów,
- efektywność pracy.

Wszystkie osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą portalu lub kontakt telefoniczny: 790 790 544

Do dokumentów prosimy dołączyć także klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)