Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 14/12/2017.
Oferta wyróżniona

Kontroler Procesów Wewnętrznych (dział Supply Chain)

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Dla naszego klienta, międzynarodowej instytucji finansowej, która w Warszawie aktywnie rozwija globalne centrum wsparcia, poszukujemy Kontrolera Procesów Wewnętrznych w Dziale Supply Chain. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Zarządzanie ryzykiem w ramach funkcji zakupowej.
  • Analizę i optymalizację procesów w dziale Supply Chain.
  • Identyfikację, monitorowanie punktów krytycznych dla danego procesu i wdrażanie planów naprawczych.
  • Raportowanie przestrzegania kluczowych procesów w ramach łańcucha dostaw.
  • Tworzenie dokumentacji i rekomendacji dla biznesu.

Nasz Klient Zapewnia:

  • Dynamiczne środowisko pracy pełne wyzwań.
  • Umowę o pracę oraz bardzo atrakcyjny pakiet benefitów.
  • Bogaty pakiet szkoleń.
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach.

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (min. 2 lata).
  • Doświadczenie w obszarze Zarządzania ryzykiem/Assurance/Compliance/audytu.
  • Doświadczenie w pracy z dokumentacją pod kątem weryfikacji zgodności, analizy ryzyk.
  • Biegłą znajomość języka angielskiego.
  • Skrupulatność, uważność, cierpliwość.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

Miejsce pracy / Location Warszawa

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Produkcja