Kontroler Operacyjno-Finansowy

Devire

Poznań, wielkopolskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Poznań

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kontrolera Finansowo-Operacyjnego.

Zadania:

  • Analiza i kontrola finansowych i niefinansowych wskaźników efektywności oraz kosztów operacyjnych
  • Udzielanie, wdrażanie i follow up rekomendacji mających na celu poprawę wyników operacyjnych i finansowych
  • Udział w planowaniu długoterminowym
  • Przygotowanie budżetów i prognoz oraz dbanie o zapewnienie wysokiej jakości tych procesów
  • Zapewnienie poprawności w zakresie wszelkich procesów controllingowych swojego działu (m.in. w zakresie zamknięcia miesiąca, środków trwałych, purchasing cycle)
  • Udział w projektach oraz analizy ad hoc
  • Współpraca z działami wewnątrz firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej lub logistycznej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną konwersację
  • Dobra znajomość programu Excel
  • Bardzo dobre umiejętności współpracy z osobami z różnych poziomów w organizacji, dzielenie się wiedzą i jasna komunikacja
  • Zdolności analityczne, umiejętność zbierania i wyciągania wniosków z danych pochodzących z różnych źródeł oraz umiejętność praktycznego wykorzystania swoich analiz
  • Gotowość do pracy w dynamicznym środowisku biznesowym

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Koszyk benefitów pracowniczych (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie)
  • Inspirujące i dynamiczne środowisko pracy w międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
Devire Devire Devire Devire