Kontroler kredytowy/Credit Contoroller

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę za pośrednictwem Adecco - Lipice 2019
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta Multisport
  • Możliwość pracy w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego

Zakres obowiązków:

  • Ocena wiarygodności i zdolności kredytowej kontrahentów
  • Uzgadnianie zabezpieczeń realizacji transakcji sprzedaży
  • Windykacja należności
  • Kontrola rozrachunków/ prawidłowości sald z odbiorcami
  • Szukanie i wprowadzanie optymalizacji i działań mających na celu doskonalenie funkcjonowania działu

Oczekiwania:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe z zakresu finanse/prawo lub student studiów zaocznych
  • Znajomość oprogramowania Microsoft Dynamics AX będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność współpracy z kontrahentami
Poleć ofertę znajomemu!

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Numer referencyjny: KW/15/08/2018/WA1
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.