Kontroler Kosztów - rekrutacja online

HRK S.A.

Lębork, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta - Generalnego Wykonawcy inwestycji infrastrukuralnych poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Kontroler KosztówMiejsce pracy: Lębork

Zadania:

  • Nadzorowanie budżetu finansowego kontraktu,

  • Współudział w tworzeniu budżetów rocznych oraz kwartalnych, a także bieżąca analiza ich wykonania,

  • Przygotowywanie miesięcznych podsumowań finansowych i kwartalnych raportów ze szczegółowymi kosztami,

  • Wsparcie dla kierowników kontraktów w zakresie finansowym i raportowaniu do centrali,

  • Sporządzanie porównań ofert podwykonawców z realizowanym budżetem,

  • Współpraca z działem finansowym.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Mile widziane wykształcenie ekonomiczne,

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w przedsiębiorstwie budowlanym,

  • Znajomość języka angielskiego,

  • Biegła obsługa komputera,

  • Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel).

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Pakiet świadczeń dodatkowych w tym opiekę medyczną, możliwość korzystania z obiektów sportowych oraz grupowe ubezpieczenie na życie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.