Kontroler kosztów - projekty infrastrukturalne

Michael Page

Lębork, pomorskie

Michael Page Michael Page

Międzynarodowa firma budowlana

Możliwość pracy przy bardzo interesującym projekcie drogowym

Informacje o kliencie

Moim klientem jest międzynarodowa firma budowlana, dla którego szukam Kandydata samodzielnego, komunikatywnego oraz posiadającego doświadczenie w projektach infrastrukturalnych.

Opis stanowiska

  • Tworzenie, nadzór nad budżetem finansowym kontraktu,
  • Przygotowywanie podsumowań finansowych i raportów ze szczegółowymi kosztami,
  • Przygotowywanie zestawień ofert podwykonawców,
  • Współpraca z podwykonawcami,
  • Ścisła współpraca z kierownikiem kontraktu w zakresie finansowym,
  • Raportowanie do centrali.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym lub finansowym,
  • Doświadczenie w pracy przy projektach infrastrukturalnych,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • Umiejętność organizacji pracy własnej,
  • Zaangażowanie, zorientowanie na biznes,

Oferujemy

  • Stałe miesięczne wynagrodzenie (9-10 tys. zł brutto) + premia,
  • Współpraca na podstawie UoP/B2B,
  • Standardowy pakiet benefitów pozapłacowych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w projekcie drogowym, w międzynarodowej firmie o niekorporacyjnej strukturze,
  • Możliwość bezpośredniej współpracy z Dyrektorem Kontraktu,
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Lębork
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page