Kontroler kosztów produkcji

JOBME S.A.

okolice Szczecina, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na polski rynek rekrutacyjny nowych wartości i innowacji. Skutecznie dbamy o potrzeby naszych Kandydatów i Klientów kreując nowoczesne rozwiązania w obszarze HR, podnoszące efektywność prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Z powodzeniem realizujemy ogólnopolskie projekty rekrutacji stałych oraz projekty doradcze i konsultingowe. Poznajmy się! JobMe!
Numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14680

Dla Naszego Klienta, nowoczesnej firmy produkcyjnej, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Kontroler Kosztów Produkcji

Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za:

• monitoring wykonania celów produkcyjnych
• analizę odchyleń od wykonania planu produkcyjnego
• analizę poziomu zapasów, zamówień, zmian asortymentowych w celu minimalizacji strat
• analizę pełnego kosztu wytworzenia
• kalkulację kosztu standardowego produkcji

Klient oferuje:

• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• umowę o pracę na pełny etat
• pracę w młodym zespole
• możliwości rozwoju

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

• wykształcenia wyższego
• minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
• znajomości MS Office, w szczególności MS Excel
• mile widziana znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse