Opis stanowiska pracy

  • Badanie jakości oraz ocenę zgodności surowców, półproduktów i wyrobów gotowych zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami;
  • Prowadzenie dokumentacji kontrolno-jakościowej;
  • Sporządzanie raportów;
  • Udział w procesach postępowania z wyrobem niezgodnym i reklamacjami;
  • Obsługa sprzętu kontrolno-pomiarowego;
  • Wsparcie pracowników produkcji w zakresie zagadnień jakościowych.
  • Archiwizację wzorów produkcyjnych.

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie mile widziane kierunkowe ( biologia, chemia, technologia żywności lub pokrewne);
  • Mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej ( branża FMCG);
  • Znajomość zagadnień i procesów jakościowych w firmie produkcyjnej;
  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, samodzielność w działaniu;
  • Dokładność, precyzyjność, sumienność, zaangażowanie;
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Mile widziana znajomość systemu SAP;
  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • Gotowość do nauki i rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

EcoWipes to firma, która specjalizuje się w produkcji wyrobów kosmetyczn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji, Praca Praca fizyczna, Praca Inne, Praca Zakupy / Zaopatrzenie