Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/10/2018.

KONTROLER/KA JAKOŚCI

Częstochowa, śląskie

Control+Rework Service Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

NOWE MIEJSCA PRACY!

  • kontrola komponentów pod kątem wad technicznych i wizualnych,
  • wsparcie produkcji,
  • raportowanie wyników kontroli.

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA - PROWADZIMY SZKOLENIA WDRAŻAJĄCE!

Wymagania

Oferujemy:

  • Długotrwałą współpracę,
  • Umowę zlecenie z możliwością długotrwałej współpracy,
  • Atrakcyjną stawkę godzinową + motywacyjny system premiowy,
  • Pracę w miłej atmosferze pod opieką Koordynatora,
  • Pracę z zastosowaniem nowoczesnych technologii.

Jeśli poszukujesz pracy na odpowiedzialnym stanowisku z możliwością rozwoju i poznawania nowoczesnych technologii aplikuj do nas już dziś!

NOWOŚĆ - Platforma e-learning:

Sprawdź swoje kompetencje i wymagania na Kontrolera Jakości CRS.

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego: 725-257-889

CRS Polska Sp. z o.o. jest liderem wśród firm świadczących usługi w zakresie kontroli... jakości. W Polsce mamy ponad 40 oddziałów terenowych z centralą w Gliwicach. Z naszych usług korzystają najbardziej wymagający Klienci. Wyróżnia nas najwyższa jakość wykonywanych usług, która pozwoliła na zdobycie zaufania największych koncernów motoryzacyjnych i zakładów produkcyjnych.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości