Kontroler jakości

4Directions

Wrocław, dolnośląskie

4Directions

Od: 4Directions
Miejsce pracy: Wrocław

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z siedzibą we Wrocławiu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

• Odbiór jakościowy bieżącej produkcji oraz wyrobów gotowych

• Opracowywanie raportów kontroli z pomiarów

• Udział w projektach transferu produkcji

• Pomiary manualne detali za pomocą przyrządów kontrolno-pomiarowych

• Raportowanie braków w systemie

• Nadzór nad wyposażeniem kontrolno-pomiarowym

• Nadzór nad dokumentacją jakościową

• Nadzór oraz audytowanie przebiegu procesu produkcji

Wymagania:

• Wykształcenie min. średnie techniczne

• Minimum 3 lata doświadczenie na w/w stanowisku

• Umiejętność obsługi ręcznych narzędzi kontrolno-pomiarowych

• Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność czytania dokumentacji technicznej

• Dobra znajomość języka angielskiego

• Doświadczenie w produkcji jednostkowej mile widziane

• Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

• Odpowiedzialne stanowisko w firmie będącej liderem w branży lotniczej na świecie

• Możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego

• Możliwość pracy z wysokiej klasy specjalistami z branży

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.