Opis stanowiska pracy

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. Dla Naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KONTROLER JAKOŚCI

Miejsce pracy: Bożepole Wielkie

Wymagania:

wykształcenie min. średnie techniczne,
znajomość metod i technik pomiarowych (pomiary suwmiarką, mikrometrem, średnicówką itp.),
znajomość rysunku technicznego,
mile widziana znajomość procesów spawania, obróbki skrawaniem, cięcia termicznego.

Obowiązki:

bieżąca kontrola jakości produkowanych elementów,
wykonywanie czynności kontrolnych na poszczególnych etapach procesu produkcji,
prowadzenie bieżącej dokumentacji, raportów pomiarowych, raportów niezgodności.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę.
Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego.
Bogaty pakiet socjalny.

Opis dodatkowy:

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV poprzez poniższy formularz na stronie.
W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie :

1. obowiązkowo
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) w procesie rekrutacyjnym KJD/10/18 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Zatrudnienia nr 10554

Prezentacja firmy

Poszukiwanie pracy we współpracy z ACTIO HR stanowi doskonałą alt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości