Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Kontroler jakości

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Ocena jakości elementów (części) dostarczonych przez dostawcę
  • Porównanie zgodności detalu z rysunkiem technicznym
  • Wykonywanie pomiarów próbek części produkcyjnych oraz prototypowych
  • Nadzór nad urządzeniami pomiarowymi
  • Odbiór zamawianych produktów (praca w terenie i magazynie)
  • Obsługa procesu reklamacyjnego wyrobów niezgodnych z zamówieniem

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wiedza z zakresu obróbki skrawaniem
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Dobra organizacja czasu pracy, samodyscyplina
  • Prawo jazdy kat. B. w użyciu

Oferujemy:

  • Umowa o pracę za pośrednictwem Adecco
  • Udział w realizowaniu interesujących i nowatorskich projektów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (uwarunkowane doświadczeniem)
  • Zatrudnienie na pełen etat
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Lokalizacja: Żerań do końca roku, później Radzymin

Numer referencyjny: KJ/WA2/032018/A3/MD
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.