Dołącz do nas i rozwijaj się razem z nami!

Tarczyński S.A. jesteśmy czołowym producentem wysokiej jakości wędlin z segmentu Premium, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów paczkowanych w Polsce, z ponad 50% udziałem w rynku w tej kategorii. Firma nieustannie dąży do doskonałości dynamicznie rozwijając się. W tym celu posiada własne laboratorium, zespół technologów, a także rozbudowany dział jakości oraz jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w Europie. Inwestuje w rozbudowę zakładu, zakup nowoczesnych technologii oraz rozwój pracowników.

Kontroler Jakości

KJ/11/2018

Miejsce pracy: Ujeździec Mały - 35 km od Wrocławia

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie kontroli jakości produktu gotowego
  • Prowadzenie kontroli jakości procesu produkcyjnego
  • Kontrola poprawności oznakowania produktu
  • Raportowanie wyników kontroli i niezgodności oraz nadzór nad działaniami korekcyjnymi
  • Kontrola i uświadamianie pracowników odnośnie zachowania zasad HACCP, GMP, GHP, higieny pracowników
  • Kontrola i odbiór czystości po myciu i dezynfekcji pomieszczeń i linii produkcyjnych
  • Dbanie o ciągłe podnoszenie funkcjonujących w firmie standardów jakości
  • Udział w analizach przyczyn niezgodności i w ciągłym doskonaleniu jakości
  • Bliska współpraca z takimi działami firmy jak: Pakownia, Dział Techniczny, Technologia

Oczekiwania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy lub w branży spożywczej
  • Zaangażowanie, dokładność, spostrzegawczość i dbałość o szczegóły
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wykształcenie min. średnie
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy zmianowej (system 4brygadowy) w zakładzie produkcyjnym w Ujeźdźcu Małym (zapewniamy bezpłatny dojazd z wielu pobliskich miejscowości)

Oferujemy:

  • Pracę w dużej, renomowanej i nowoczesnej firmie
  • Program wdrożeniowy oraz wsparcie zespołu
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Kontakt z najnowszymi technologiami z branży spożywczej
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna LUX-MED, bony świąteczne, bezpłatna stołówka)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Tarczyński S.A.