KONTROLER JAKOŚCI

Emix

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

- kontrola wizualna półproduktów i wyrobów gotowych
- rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych /nadzorowanie jakościowe
bieżącej produkcji
- prowadzenie dokumentacji kontrolno-pomiarowej
- wprowadzanie danych jakościowych do systemów
- nadzór nad wyrobem niezgodnym oraz sprzętem pomiarowym
- monitorowanie, analiza i doskonalenie wskaźników jakościowych procesu Kontroli
Jakości

Wymagania

- znajomość rysunku technicznego
- dobra znajomość pakietu MS Office
- znajomość narzędzi: SPC, MSA, FMEA
- znajomość jakościowych standardów w przemyśle motoryzacyjnym – norma
IATF 16949
- umiejętność posługiwania się przyrządami kontrolno-pomiarowymi
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Prezentacja firmy

Firma produkująca części do przemysłu motoryzacyjnego i AGD, w związku z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
następnie nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca na produkcji