Kontroler jakości

Świętochłowice, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kontrola jakości wyrobów zgodnie z dokumentacją techniczną
  • Monitoring sprzętu kontrolno - pomiarowego
  • Kontrola dostaw od podwykonawców - weryfikacja zgodności z zamówieniem i dokumentacją techniczną
  • Wsparcie techniczne Specjalisty ds. Obsługi Klienta oraz Kierownika ds. Planowania Produkcji
  • Prowadzenie rejestru reklamacji oraz rejestru niezgodności wewnętrznych
  • Sporządzanie statystyk reklamacji wyrobów metalowych
  • Obsługa ramienia pomiarowego FARO

WYMAGAMY:

  • Wykształcenia minimum średniego
  • Dobrej znajomości rysunku technicznego
  • Umiejętności posługiwania się sprzętem pomiarowym
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętności analizy i syntezy danych
  • Umiejętności organizacji pracy własnej
  • Umiejętności samokontroli
  • Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie B1

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o rodzinnych tradycjach
  • Możliwość zdobywania wiedzy i umiejętności od profesjonalistów
Oferta pracy stałej

Numer referencyjny: SDkj/03/19/KTW

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości