Charlie works Sp. z o.o. Charlie works Sp. z o.o.

Kontroler Jakości

Miejsce pracy: Środa Śląska, Prochowice, Wołów, Kostomłoty, Krzydlina Wielka, Wilczków, Wołów

Masz motywację do pracy i Jesteś gotowy zacząć od zaraz?

Napisz lub zadzwoń a my poinformujemy Cię o ofercie.

Zespół z Charlie works Sp. z o.o. (nr rej 23705) szuka pracownika.

Miejsce pracy: Firma, w której będziesz pracować zajmuje się produkcją szyb samochodowych klasy Premium.

Lokalizacja: Komorniki (okolice Środy Śląskiej)

Praca na stanowisku: Technik ds. jakości / Kontroler jakości

Oferujemy:

•   Atrakcyjne wynagrodzenie + premia (stawka uzależniona od doświadczenia)

•   praca w systemie 12h (6:00-18:00 lub 18:00-6:00) - 3 dni pracy, 3 dni wolnego

•   bezpłatny transport z kierunków - linie: Krzydlina Mała, Wołów, Lubin, Wilczków

•   dofinansowanie 50% do posiłków (Twój koszt to tylko 6,75 PLN)

•   możliwość rozwoju zawodowego

Twoje zadania:

• Monitorowanie procesu produkcyjnego, nadzór nad wyrobami niezgodnymi

• Współpraca przy przygotowaniu wzorców wyrobu

• Przeprowadzanie analizy przyczyn źródłowych oraz reklamacji

• Przeprowadzanie badań i testów na wyrobach gotowych

• Opracowywanie raportów zmianowych

• Nadzór nad przyrządami kontrolo-pomiarowymi

Wymagania:

• Wykształcenie min. średnie techniczne

• Umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych oraz znajomość rysunku technicznego

• Min. rok doświadczenia na stanowisku technika jakości w firmie z branży motoryzacyjnej

• Znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego

• Znajomość metod zarządzania jakością

Skontaktuj się z naszym opiekunem tej oferty pracy:

Kasia - +48 575_551_900

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Charlie works Sp. z o.o.