Opis stanowiska pracy

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi

Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy zajmującej się produkcją przemysłową, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Kontroler jakości

Zakres obowiązków:

- Przeprowadzanie rutynowych inspekcji i testów jakości

- Nadzór nad przestrzeganiem zasad i standardów jakościowych

- Raportowanie wykonanych kontroli

- Przygotowywanie dokumentów dotyczących kontroli i zapewniania jakości

Wymagania:

- Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe

- Wcześniejsze doświadczenie w kontroli jakości lub podobne

- Znajomość narzędzi, metod i koncepcji związanych z kontrolą jakości

- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

- Zdolności analityczne, komunikacyjne

- Koncentracja i zorientowanie na szczegóły

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (na pierwsze pół roku za pośrednictwem agencji pracy tymczasowej)

- Pracę w międzynarodowym środowisku;

- Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego;

- Miłą atmosferę pracy.

Nieustannie dążymy do stabilizacji unikalnych i spersonalizowanych relacji z naszymi... klientami. Orientacja na klienta, wysoka jakość usług, rozwój pracowników i innowacje technologiczne są podstawowymi wartościami, które kierują naszymi działaniami w kierunku rozwoju firmy.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/01/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji