KONTROLER JAKOŚCI

KLIMOR

Skowarcz, Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnienie związane jest z rozwojem działalności produkcyjnej firmy w zakresie produkcji central wentylacyjnych i urządzeń powiązanych.

Do zadań zatrudnionego pracownika należeć będzie kontrola jakości produkowanych wyrobów, przestrzeganie uzgodnionych norm jakości, wdrażanie technik naprawczych, udział w pracach mających na celu stałe podnoszenie i doskonalenie produkcji, tworzenie procedur i narzędzi służących podnoszeniu jakości produkcji.

Wymagania wobec kandydatów:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie, chętnie techniczne
  • mile widziane doświadczenie w pracy jako kontroler jakości, w firmie produkcyjnej
  • zamiłowanie do porządku, sumienność, zaangażowanie w pracę
  • znajomość norm jakościowych oraz systemów zarządzania jakością
  • mile widziane uprawnienia audytora wewnętrznego

Wymagania

Oferta pracy obejmuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pakiet szkoleń technicznych
  • atrakcyjne wynagrodzenie i jasny system oceny okresowej pracy zw. z uzyskaniem dodatkowych nagród finansowych
  • bardzo dobre warunki pracy (zaplecze socjalne, pakiet dodatkowych świadczeń pracowniczych)
  • możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczenia medycznego Medicover i kart sportowych

CV zawierające klauzulę o zgodzie na przetwarzania danych osobowych oraz informacje o posiadanych kwalifikacjach proszę przesyłać za pomocą przycisku "Aplikuj".

Informujemy, że po zakończonym procesie rekrutacji oferty zostaną zniszczone zgodnie z przepisami.

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami – spotkania z kandydatami odbędą się bezpośrednio w zakładzie produkcyjnym.

Prezentacja firmy

KLIMA-THERM, firma założona w 1996 roku w Polsce, dziś stanowi Gr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji