ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kontroler Jakości

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

Zadania:

  • kontrola na wejściu i wyjściu wyrobu
  • przeprowadzanie badań wytrzymałościowych
  • obsługa oprogramowania wspomagającego kontrolę
  • wypełniania dokuemtnacji jakościowej
  • raportowanie usterek

Wymagania:

  • doświadczenie na analogicznym stanowisku w branzy produkcyjnej
  • umiejętność obsługi urzadzeń pomiarowych
  • umijętność obsługi programów wspomagajacych kontrole jakości
  • dyspozycyjnośc do pracy zmianowej
  • komunikatywna znajomośc języka angielskiego i języka niemieckiego

Oferujemy:

  • pracę stałą w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliowść szkoleń i rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne dodatki do pensji i benefity
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials