Opis stanowiska pracy

COVERIS jest szóstą największą firmą opakowaniową na świecie, powstałą w wyniku połączenia spółek Exopack, Britton Group, Kobusch, PACCOR oraz Paragon Print & Packaging. Firma ma ugruntowaną pozycję lidera w zakresie opracowywania, produkcji i dostarczania opakowań giętkich i sztywnych z tworzyw sztucznych i papieru, oraz specjalistycznych powłok dla różnych segmentów i odbiorców przemysłowych.

COVERIS RIGID

Grupa COVERIS RIGID, z centralą w Niemczech, obejmie obecnie 19 zakładów produkcyjnych i dwie jednostki handlowe zlokalizowane w 13 europejskich krajach tj. w Niemczech, Polsce, Francji, Hiszpanii, Bułgarii, Serbii, Turcji, Holandii, Finlandii, Rumunii, na Ukrainie, Litwie oraz na Węgrzech.

Aktualnie poszukujemy kandydata/tki na stanowisko:

Kontroler jakości

Główne zadania:

      • bieżąca kontrola jakości wyrobu gotowego oraz pół produktu wg. ustalonego planu kontroli,
      • nadzór nad zgodnością wyrobów ze specyfikacją techniczną i wymaganiami klienta
      • obsługa sprzętu pomiarowego, wysokościomierz, suwmiarka, grubościomierz, mikrometr i inne przyrządy pomiarowe,
      • prowadzenie dokumentacji i zapisów na poszczególnych etapach produkcji
      • rejestracja reklamacji wewnętrznych
      • ścisła współpraca z działem produkcji,
      • współpraca z innymi działami (NPD, handlowym).

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji i międzynarodowym zasięgu,
  • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego,
  • pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport).

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny z dopiskiem KJ/Coveris/2018 prosimy przesyłać za pomocą opcji "Aplikuj"

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.

Wymagania

Wymagania:
• wykształcenie min. średnie, preferowane techniczne,
• dyspozycyjność do pracy w systemie 4 brygadowym,
• mile widziane doświadczenie w Dziale Kontroli Jakości,
• dobry wzrok + spostrzegawczość
• znajomość podstaw programu Excel,
• sumienność, skrupulatność i zaangażowanie

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji, Praca Inne