Kontroler jakości

Niemcy, zagranica

Exact Systems GmbH

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Kontrola jakościowa i wizualna komponentów
  • Naprawa i selekcja części podzespołów z branży motoryzacyjnej, AGD i przemysłu elektronicznego zgodnie z przekazaną instrukcją
  • Raportowanie wyników kontroli

Wymagania:

  • Możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy
  • Udokumentowany 30 dniowy okres ubezpieczeniowy w Polsce (ZUS, KRUS, PUP lub inne) lub potwierdzenie, że w tym okresie nie byłaś/eś pracownikiem oddelegowanym
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B i możliwość wykorzystywania własnego samochodu do celów służbowych (za opłatą)
  • Dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem i podstawą do otrzymania wyższych stawek

Wymagania

Oferujemy:

  • Długotrwałą współpracę
  • Umowę zlecenie
  • Zwrot kosztów dojazdu
  • Szkolenia wdrażające
  • Atrakcyjne stawki godzinowe adekwatne do poziomu znajomości języka + dodatki oraz zwrot kosztów dojazdów do pracy
  • Zakwaterowanie
  • Wsparcie koordynatora na projekcie
  • Opiekę medyczną na terenie Niemiec
  • Ubezpieczenie NNW
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Exact Systems Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży Sorting &... Rework. Od roku 2004 konsekwentnie budujemy swoją pozycję czołowego dostawcy rozwiązań jakościowych dla branży motoryzacyjnej, producentów sprzętu AGD i przemysłu elektronicznego. Swoje usługi świadczymy na terenie 13 krajów: Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Czech, Słowacji, Rumunii, Węgier, Turcji, Rosji, Portugalii oraz Chin. Naszymi Klientami są wiodące koncerny przemysłowe, dla których każdego dnia zlecenia realizuje ponad 5.000 Kontrolerów Jakości Exact Systems Sp. z o.o.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Kontrola jakości , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji