Alucrom Sp. z o.o.

Kontroler Jakości

Od: Alucrom Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Mirków, 55-095

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Tylko praktyki

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Praca na produkcji

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za zapewnienie poziomu jakości wykonywanych usług odpowiadających wymaganiom Klienta, dokonywanie kontroli zgodnie z przyjętym planem i procedurami w tym zakresie.

Zakres obowiązków:

- prowadzenie kontroli jakości produkcji zgodnie z tygodniowym planem kontroli i kartą kontroli

- nadzór nad dokumentacją kontrolną

- nadzór nad środkami kontrolno-pomiarowymi

- dbanie o aktualność danych systemowych

- rejestracja wyników kontroli w dedykowanym systemie IT

- stałe podnoszenie standardów jakościowych

- aktualizacja procedur mających na celu utrzymanie jakości w łańcuchu dostaw Klienta

- raportowanie błędów produkcyjnych po stronie Klienta

Wymagania:

- wykształcenie m.in. średnie

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

- wysokie poczucie odpowiedzialności

- wysokie umiejętności komunikacyjne

- umiejętność wykorzystywania oprogramowania MS Office

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

- wynagrodzenie podstawowe plus premia

- pakiet socjalny (opieka medyczna, pakiet sportowy, wczasy pod gruszą, bony na święta)

- szerokie możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o system szkoleń