ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kontroler jakości

Miejsce pracy: Malbork

Praca dodatkowa
Miejsce pracy: Stare Pole

Oferta:

  • Praca w charakterze pracy dodatkowej ok. 3h dziennie, 2-3 dni w tygodniu
  • Elastyczne godziny pracy, do samodzielnego ustalenia
  • Umowa zlecenie - w przyszłości możliwość zatrudnienia docelowo na stałe
  • Stawka na początek 21zł brutto/h

Wymagania:

  • Czytanie rysunku technicznego
  • Posługiwanie się: suwmiarką, mikromierzem, taśmą pomiarową, grubościomierzem do lakierów, nożykiem do nacinania lakieru
  • Obsługa komputera (do wysyłania raportów)

Zadania:

  • Dokonywanie kontroli jakości pojemników/ opakowań
  • Korzystanie z narzędzi warsztatowych do robienia pomiarów
  • Przygotowywanie raportów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy