Coko-Werk Polska Sp. z o.o.

Firma Coko-Werk Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem branży przetwórstwa tworzyw sztucznych,
które jest partnerem i dostawcą podzespołów dla przemysłu samochodowego i sprzętu gospodarstwa domowego. Najwyższej klasy technika, spełnianie surowych wymagań jakościowych i silna orientacja
na klienta są gwarantami naszego sukcesu.

Aby wzmocnić nasz zespół poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kontroler jakości

Od: Coko-Werk Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź, (Dąbrowa)

Zadania:

  • Odbiór jakościowy materiałów przyjmowanych do zakładu / sprawdzanie zgodności parametrów materiałów z zamówieniem i dokumentacją techniczną
  • Międzyoperacyjna kontrola procesu produkcyjnego / sprawdzanie zgodności półproduktów powstających w trakcie realizacji procesu produkcyjnego z dokumentacją techniczną
  • Wystawianie dokumentów niezgodności jakościowych
  • Kontrola wyrywkowa produkcji
  • Wykonywanie i rejestracja pomiarów
  • Nadzór nad blokadami wewnętrznymi

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane techniczne)
  • Gotowość do pracy w systemie równoważnym
  • Znajomość rysunku technicznego oraz technik pomiarowych
  • Dobra znajomość MS Office: Word, Excel oraz Outlook
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w pracy w dziale jakości
  • Dobra organizacja pracy własnej

Znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie w branży tworzyw sztucznych będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju w przedsiębiorstwie wykorzystującym nowoczesne technologie produkcji
  • Świadczenia socjalne, dodatkowe ubezpieczenie, prywatną opiekę medyczną
  • Miłą atmosferę pracy w młodym zespole
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.