Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0451

Obowiązki:

• Opracowywanie, wdrażanie i doskonalenie systemu jakościowego,
• Prowadzenie kontroli dostaw materiałów
• Uczestnictwo w uruchamianiu nowych wyrobów
•Kontrolowanie i zapewnianie jakości bieżącej produkcji wyrobów, prototypów i usług zgodnie z obowiązującą dokumentacją
• Weryfikacja produktu pod katem jakościowym, opracowanie planów kontroli w oparciu o dostępne wzorce i znane standardy
• Sporządzanie sprawozdań, raportów oraz analiz jakościowych
• Nadzór nad reklamacjami
• Ścisła współpraca z poszczególnymi działami w rozwiązaniu problemów jakościowych
• Aktywna wymiana informacji i ścisła współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • •Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe •Znajomość rysunku technicznego •Umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi •Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office •Umiejętność podejmowania decyzji na podstawie analizy problemu •Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole •Nastawienie na rozwój i poznawanie nowych zagadnień •Pomysłowość i innowacyjność

Miejsce pracy: Feliksa Czajkowskiego 82, 38-400 Krosno, powiat: m. Krosno, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Osoba do kontaktu: Joanna Uliasz-Szczurek

Email: kadry@sip.krosno.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy