Superdrob Zakłady Mięsne S.A.

Kontroler Jakości

Od: Superdrob Zakłady Mięsne S.A.
Miejsce pracy: Karczew

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Ocena jakościowa żywca drobiowego,
  • Monitorowanie procesów związanych z transportem, rozładunkiem, zawieszaniem, głuszeniem i wykrwawianiem kurcząt zgodnie z wymaganiami Rozporządzenia Rady WE Nr 1099/2009,
  • Ocena parametrów obróbki tuszek drobiowych,
  • Kontrola parametrów procesu produkcji,
  • Kontrola przestrzegania procedur zakładowych,
  • Szkolenia pracowników.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie średnie – technik weterynarii,
  • Znajomość prawa weterynaryjnego i żywnościowego,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Dokładność, systematyczność
  • Bardzo dobra organizacja pracy, wysoka kultura osobista, samodzielność,
  • Zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie oraz ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny.