Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Kontroler jakości

Miejsce pracy: Jelenia Góra

Zadania:

  • wykonywanie codziennych kontroli jakości materiału na wyjściu młyna
  • nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania suszarni rozpyłowej i młyna ciągłego, mierząc i rejestrując parametry jakościowe
  • nadzorowanie prawidłowego działania instalacji oczyszczania spalin i wód, sygnalizując ewentualne anomalie odpowiedniej osobie

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe
  • umiejętność pracy w grupie
  • uprawnienia do do obsługi wózków jezdniowych z napędem silnikowym
  • podstawa znajomość mechaniki
  • elastyczność
  • odpowiedzialność
  • możliwość pracy na zmiany
  • motywacja do pracy

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego w firmie o międzynarodowym zasięgu.
  • pakiet socjalny

Numer referencyjny: OWP/11/2017/SWI
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.