HR International Sp. z o.o.
HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Kontroler jakości

Miejsce zatrudnienia: Holandia

Miejsce pracy: Holandia

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy zleceniobiorców wykonujących czynności związane z kontrolą jakości owoców.

Rozpoczęcie zlecenia: marzec

Obowiązki:

• weryfikacja jakościowa i ilościowa dostawy od producenta oraz bieżąca kontrola jakościowa owoców i warzyw
• współpraca w kwestiach reklamacyjnych oraz zgłaszanie rekomendacji, dotyczących monitorowanego asortymentu
• sporządzanie protokołów kontroli jakości dostawy

Wymagania:
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w sieci handlowej/w przemyśle spożywczym, np. w hurtowni owoców i warzyw
• orientacji w zakresie obowiązujących norm oceny jakości owoców i warzyw
• znajomości specyfiki pracy magazynu produktów świeżych i/lub handlu detalicznego (w branży spożywczej)
• dyspozycyjności do pracy
• aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych
*znajomość języka Niemieckiego lub Angielskiego

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o Holenderską umowe,
-pomoc koordynatora

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.