Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 10/12/2018.

Kontroler Jakości

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Rabugino Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • zatwierdzenie wyrobów z produkcji bieżącej
  • pomiary manualne detali za pomocą przyrządów kontrolno-pomiarowych
  • kontrola materiałów i wyrobów dostarczanych przez dostawców
  • przygotowywanie raportów kontroli z pomiarów
  • prowadzenie szkoleń dla pracowników produkcyjnych

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • mile widziana znajomość obsługi narzędzi pomiarowych
  • mile widziana umiejętność obsługi maszyny CMM
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • dokładność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • motywacja i zaangażowanie do pracy

Wybranym kandydatom mamy do zaoferowania możliwość szybkiego podjęcia stałej pracy oraz rozwój zawodowy. Wysokość wynagrodzenia uzależniamy od umiejętności i wiedzy kandydata.

Wymagania

Firma produkująca techniczne części i komponenty plastikowe. Klientami są duże koncerny... międzynarodowe z sektorów motoryzacji, elektroniki i AGD. Firma posiada certyfikat TS. Polski zakład zatrudnia łącznie ok. 120. Firma posiada realne plany rozwoju i rozbudowy. Dogodna lokalizacja daje możliwość łatwego dojazdu z Warszawy korzystając z PKP.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Kontrola jakości , Praca Praca na produkcji , Praca Inżynieria , Praca Inne