Kontroler Jakości

HRK S.A.

Dzierzoniów, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Agencja Doradztwa Personalnego HRK S.A. dla jednego ze swoich kluczowych klientów, wiodącego na świecie producenta osprzętu siłowego i rozdzielnic (producenta najwyższej jakości elektrotechniki) poszukuje osoby na stanowisko:

Kontroler JakościMiejsce pracy: Dzierzoniów

Zadania:

  • nadzór nad procesem produkcyjnym
  • rozpatrywanie reklamacji klienta opracowywanie działań korekcyjnych i korygujących
  • przygotowywanie reklamacji do dostawców
  • tworzenie dokumentacji jakościowej, planów kontroli
  • bezpośrednia współpraca z klientami zagranicznymi
  • przygotowywanie wskaźników jakościowych
  • dyspozycyjność

Wymagania:

  • doświadczenie w obszarach jakościowych
  • dokładność, sumienność
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • znajomość podstawowych narzędzi jakościowych ( Raport 8-D,
  • znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomość wymagań standardów ISO9001
  • mile widziany posiadanie uprawnień do przeprowadzania audytów wewnętrznych
  • uprawnienia SEP  będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole
  • miłą atmosfera w przyjaznym zespole

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.