Alucrom Sp. z o.o.

Kontroler jakości

Od: Alucrom Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Dębska Wola

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Praca na produkcji

Opis stanowiska:
prowadzenie kontroli jakości produkcji zgodnie z tygodniowym planem kontroli i kartą kontroli
rejestracja wyników kontroli w dedykowanym systemie IT
stałe podnoszenie standardów jakościowych
raportowanie błędów produkcyjnych

Oferujemy:
pracę w wymagającym i inspirującym środowisku
szerokie możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o system szkoleń
naukę j. angielskiego
pakiet medyczny
kartę sportową

Wymagania:
wykształcenie techniczne
umiejętność czytania rysunku technicznego
wysokie poczucie odpowiedzialności
wysokie umiejętności komunikacyjne
umiejętność wykorzystywania oprogramowania MS Office