Opis stanowiska pracy

Meralliance Poland Sp. z o. o. w Dąbrowie Chełmińskiej koło Bydgoszczy

Jesteśmy intensywnie rozwijającą i zmieniającą się firmą z branży rybnej, koncentrującą swoje działania na produkcji ryb łososiowatych. Stanowimy część jednej z największych korporacji świata z branży Seafood – Thai Union.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Kontroler Jakości

Miejsce pracy: Dąbrowa Chełmińska

Region: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad jakością i realizacją wymagań produktowych
  • Szybkie reagowanie na odstępstwa od ustalonych zasad i parametrów
  • Analiza i ustalanie przyczyn problemów jakościowych
  • Wdrażanie działań korygujących
  • Tworzenie i wypełnianie zapisów dokumentacji jakości
  • Kontrola i egzekwowanie tworzenia zapisów przez pracowników
  • Realizacja celów systemu jakości
  • Uczestniczenie w zebraniach jakościowych i zebraniach zespołu HACCP
  • Udział w tworzeniu procedur i instrukcji jakościowych

Wymagania:

  • Systematyczność i konsekwencja w realizacji zadań
  • Wiarygodność i dokładność wykonywania powierzonych zadań
  • Wysokie zdolności komunikacyjne
  • Samodzielność w reagowaniu na problemy
  • Umiejętność egzekwowania zasad jakościowych w organizacji
  • Zaangażowanie w realizację ustalonych celów
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności

Prezentacja firmy

Jesteśmy intensywnie rozwijającą i zmieniającą się firmą z branż... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca BPO / outsourcing, Praca Praca na produkcji