Opis stanowiska pracy

„PROMOT” ZAKŁADY METALOWE Sp. z o.o.

zatrudni osoby na stanowisko:

FUNKCJA: Kontroler Jakości

WYKSZTAŁCENIE: Średnie Techniczne

UMIEJĘTNOŚCI: podstawowa znajomość obsługi komputera Word/ Excel. Umiejętność posługiwania się przyrządami kontrolno-pomiarowymi w praktyce (suwmiarka, mikrometr, wysokościomierz, średnicówka) oraz podstawowa znajomość rysunku technicznego.
Mile widziana znajomość z zakresu metrologii: wymiarowanie i tolerancje geometryczne.

DOŚWIADCZENIE: jakakolwiek praktyka związana z pracą w dziale jakości, praca w grupie.

SZKOLENIA PRZEBYTE: Mile widziane szkolenia z zakresu Metrologii, Podstawy rysunku technicznego.

Prezentacja firmy

PROMOT-ZAKŁADY METALOWE Sp. z o.o. jest producentem kutych, tłocz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości