Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

KONTROLER JAKOŚCI

Miejsce pracy: Bydgoszcz

ZADANIA NA STANOWISKU:

·        Pobieranie prób do badań oraz wykonywanie badań zgodnie z ustalonym planem,

·        Ocena wyrobów na podstawie wyników przeprowadzonych badań oraz w oparciu o wyniki statystycznej kontroli próbek,

·        Monitorowanie jakości produktu na linii technologicznej na poszczególnych etapach produkcji,

·        Nadzorowanie jakości produktu przy zmianie litografii,

·        Obsługa i kalibracja sprzętu pomiarowego,

·        Współpraca z zespołem linii produkcyjnej.

KANDYDAT KTÓREGO SZUKAMY:

  • Gotowość do pracy w 4-brygadowej organizacji pracy (3 zmiany, weekendy),
  • Wykształcenie min. zawodowe (mile widziane średnie techniczne),
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze produkcyjnym i/lub kontroli procesu,
  • Podstawowa umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych,
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • Skrupulatność i dokładność,
  • Zaangażowanie i wysoki poziom motywacji wewnętrznej,
  • Asertywność i umiejętność bronienia własnego zdania,
  • Komunikatywność i otwartość w relacjach interpersonalnych.

Z NAMI ZYSKASZ:

  •  Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym;
  •  Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • 10 bezpłatnych posiłków na miesiąc;
  • 600 zł dodatek za system 4-brygadowy;
  • Płatne nadgodziny oraz godziny nocne, premie;
  • Umowę o pracę, a po okresie próbnym bezpośrednie zatrudnienie po stronie Klienta;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia;
  • Szkolenia specjalistyczne;
  • Wyjątkową szansę na rozwój zawodowy.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej/stałej.

PRZEŚLIJ SWOJE CV.

SZUKAMY WIĘCEJ OSÓB - PROSIMY POLEĆ OFERTĘ ZNAJOMYM! DZIĘKUJEMY :)

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2020 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 60000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Numer referencyjny:
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.