Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Kontrolę odbiorczą dostaw
  • Kontrolę charakterystyk wyrobu w procesie produkcyjnym
  • Dokumentowanie wyników kontroli i testów
  • Nadawanie komponentom i wyrobom statusu kontroli i badania

Wymagania:

  • Umiejętność utrzymania koncentracji przez kilka godzin
  • Gotowość do pracy w systemie 4- brygadowym
  • Skrupulatność, sumienność
  • Zdyscyplinowanie i odpowiedzialność
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie bezpośrednio poprzez serwis.

Prezentacja firmy

Praktyka. Innowacje. Globalny zasięg. <br/>Od ponad wieku firma Delphi z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Praca fizyczna, Praca Logistyka